slovensky        english        deutsch        polski        espańol        по-русски

KNIHA NÁVŠTEV

správa:
meno:

e-mail:

opíšte kód:


martin kuncl - 18:14 - 28.8.2016
Po několika dnech a nocích strávených v Roháčích byl pension Nebeski příjemným přechodem do civilizace. Výzdoba pokojů je trochu netradiční . Paní, které zajišťují chod a pohodu jsou úžasné. Tolik energie a radosti není v dnešní době vůbec běžné. Moc děkujeme za strávený čas a všem budoucím zákazníkům doporučujeme využít nabídky snídaně. Celý den si budete povídat právě o snídani...

pavol maslani - 10:43 - 15.8.2016
Dobrý deň,

Chcel by som Vám ešte raz napísať. Ste velmi pozitívny penziónik so super prístupom. Určite sa vrátime. Jediná ani nie sťažnosť ako postreh, keby bolo menej harabúrd na izbe tak by bolo lepšie. Inak super. Tie raňajky ma zabili. Majte sa pekne a nech sa Vám darí.


prof. michal roman - 17:44 - 24.4.2016
Penzion Nebeski má čaro aj pre mňa turistu - seniora, ktorý našiel pohodlie, príjemnú pokojnú atmosféru medzi štýlovými kusmi nábytku s prívetivou atmosférou, ktorú vytvára Mirka. predtým som bol v Jeseni, ale jarné slniečko v Zime potešilo.
Odporúčam penzión všetkým, ktorí milujú hory, kochajú sa nimi a potom si môžu v rodinnom prostredí oddýchnuť. či pri telke s vystretými nohami, alebo v útulnom wellness. Raňajky sú vždy zážitkom a kretivitou Mirky aj prekvapením. Ďakujem aj za dievčatá a Williho, ktorý je u nej vždy vítaný.


mekyňovci a gajdošovci - 00:11 - 15.2.2016
Prídete do penziónu Nebeski a ste očarení polohou v krásnom horskom prostredí, vybavením \"penziónu\" ( v úvodzovkách, pretože sa tam cítite ako doma) tak originálnymi kusmi nábytku a umeleckej práce, až neveríte, že je možné, aby sa niekto odvážil dať takýto interiér do užívania cudzím ľuďom. Neuveriteľná čistota, knihy rôzneho druhu a do toho všetkého vás privíta pani Wolf, ráno Vám pripraví kulinárske raňajky ako blízkemu človeku, porozpráva sa s Vami, akoby ste sa roky poznali, dá Vám darček ( pretože sa dozvedela, že ste mali jubileum):). Čo dodať. Je to človek s obrovským osobným vkladom do tohto miesta, a tým je to celé dokonalé.. Ešte nikdy, nikdy som nezažila takúto atmosféru mimo domova. Veľké ĎAKUJEM. Nech sa vám stále darí.

Šimčikovci - 08:32 - 19.11.2015
Dobrý večer Mirka,
chcel by som sa Vám ešte aj touto cestou srdečne poďakovať za úžasné podmienky počas nášho pobytu s manželkou vo Vašom penzióne. Skutočne sme si veľmi dobre oddýchli a aj vďaka Vašej starostlivosti a vytvoreniu jedinečnej atmosféry budeme radi a dlho s vďakou spomínať na príjemne strávené chvíle u Vás.
Ďakujeme obaja a želáme veľa pekných dní s príjemnými hosťami.


danica helebrandtová - 13:15 - 5.10.2015
Ďakujeme za super víkend ! Krásne útulné izby a veľmi milá ochotná pani Wolf. Raňajky boli naozaj skvelé !

jaroslav dzina - 19:08 - 18.7.2015
Chcem sa Vám poďakovať za neopakovateľne strávené dni vo vašom penzióne Nebeski :) určite sa ešte vrátime.

bianca und lutz - 17:33 - 2.7.2015
Wir sind in diesem Jahr bereits zum vierten Mal in dieser Pension.
Eine Architektur, die sich harmonisch in die schöne Landschaft einfügt, eine wirklich mit Bedacht, Geschmack und Stil ausgewählte Inneneinrichtung, sowie eine wahrlich herzliche Begrüßung lassen hier wirklich jeden Gast sofort ein Gefühl von Wohlbehagen und Willkommenskultur erfahren. Glückwunsch an dieses gelungene Ensemble.
Allerdings: auch dieses Haus wäre nichts ohne seine Seele, ohne Mirka. Die Dame ist Managerin, Haushälterin, Rezeptionistin, Buchhalterin, Animateurin, Gärtnerin, Frühstücksdirektorin, Einkaufschefin in Einem, und diese Liste ließe sich sicher noch vervollständigen. Sie ist für jeden und zu jederzeit Ansprechpartnerin und hat noch so manche aussichtslos scheinende Situation durch ihr unschlagbares Improvisationsvermögen und ihre Kreativität gemeistert.
Wir reisen wirklich viel, um objektiv Vergleiche anstellen zu können. In diesem Haus wird \"individueller Service\" nicht nur geboten, sondern mit Leidenschaft und Herz gelebt.
An dieser Stelle sei daher endlich einmal HERZLICH DANKE gesagt für immer wieder traumhafte Ferientage.

Und ein Tipp an alle zukünftigen Besucher des Nebeski: unbedingt das Frühstück kosten. Es ist einfach wunderbar !!!! Qualität und Vielfalt sucht seinesgleichen in diesem Land.


tibor - 11:26 - 8.3.2015
Úžasné ubytovanie, vynikajúce raňajky a skvelá pani Wolf. Najkrajšie ubytovanie, aké som zažil

marco, marie, leon und nicole - 16:52 - 3.3.2015


<< Prvá strana    < Nasledujúce    Predchádzajúce >