slovensky        english        deutsch        polski        espańol        по-русски

KNIHA NÁVŠTEV

správa:
meno:

e-mail:

opíšte kód:


Šimčikovci - 08:32 - 19.11.2015
Dobrý večer Mirka,
chcel by som sa Vám ešte aj touto cestou srdečne poďakovať za úžasné podmienky počas nášho pobytu s manželkou vo Vašom penzióne. Skutočne sme si veľmi dobre oddýchli a aj vďaka Vašej starostlivosti a vytvoreniu jedinečnej atmosféry budeme radi a dlho s vďakou spomínať na príjemne strávené chvíle u Vás.
Ďakujeme obaja a želáme veľa pekných dní s príjemnými hosťami.


danica helebrandtová - 13:15 - 5.10.2015
Ďakujeme za super víkend ! Krásne útulné izby a veľmi milá ochotná pani Wolf. Raňajky boli naozaj skvelé !

jaroslav dzina - 19:08 - 18.7.2015
Chcem sa Vám poďakovať za neopakovateľne strávené dni vo vašom penzióne Nebeski :) určite sa ešte vrátime.

bianca und lutz - 17:33 - 2.7.2015
Wir sind in diesem Jahr bereits zum vierten Mal in dieser Pension.
Eine Architektur, die sich harmonisch in die schöne Landschaft einfügt, eine wirklich mit Bedacht, Geschmack und Stil ausgewählte Inneneinrichtung, sowie eine wahrlich herzliche Begrüßung lassen hier wirklich jeden Gast sofort ein Gefühl von Wohlbehagen und Willkommenskultur erfahren. Glückwunsch an dieses gelungene Ensemble.
Allerdings: auch dieses Haus wäre nichts ohne seine Seele, ohne Mirka. Die Dame ist Managerin, Haushälterin, Rezeptionistin, Buchhalterin, Animateurin, Gärtnerin, Frühstücksdirektorin, Einkaufschefin in Einem, und diese Liste ließe sich sicher noch vervollständigen. Sie ist für jeden und zu jederzeit Ansprechpartnerin und hat noch so manche aussichtslos scheinende Situation durch ihr unschlagbares Improvisationsvermögen und ihre Kreativität gemeistert.
Wir reisen wirklich viel, um objektiv Vergleiche anstellen zu können. In diesem Haus wird \"individueller Service\" nicht nur geboten, sondern mit Leidenschaft und Herz gelebt.
An dieser Stelle sei daher endlich einmal HERZLICH DANKE gesagt für immer wieder traumhafte Ferientage.

Und ein Tipp an alle zukünftigen Besucher des Nebeski: unbedingt das Frühstück kosten. Es ist einfach wunderbar !!!! Qualität und Vielfalt sucht seinesgleichen in diesem Land.


tibor - 11:26 - 8.3.2015
Úžasné ubytovanie, vynikajúce raňajky a skvelá pani Wolf. Najkrajšie ubytovanie, aké som zažil

marco, marie, leon und nicole - 16:52 - 3.3.2015


vladimír pospíšil - 12:31 - 4.10.2014
Děkujeme za ubytování, moc se nám u Vás líbilo, umocnilo nám to zážitek ze západních Tater.
Pokoje na nás zanechaly velký dojem a snídaně taktéž.


martina, katka, tomasko - 21:38 - 31.8.2014
Pobyt v Nebeski bol naozaj nebesky :) Krasne ubytovanie s vynimocnou atmosferou, ktoru dotvara pani Wolf.
Uzasne ranajky a vsetko do najmensieho detailu domyslene.


katarina sipos - 12:28 - 21.6.2014
Pobyt v penzione Nebeski bol pre nas uzasnym zazitkom. Malokde na Slovensku sa da stretnut a zazit tak kvalitne sluzby, pristup pani Wolf bol dokonaly! Nadherny penzion, starostlivost personalu, ochota, krasna (i ked vichricou znicena) priroda, vona borovic, nase zazitky s malinkou dcerkou a psikom v apartmane i mimo neho, to vsetko su pre nas dovody sa k Vam opat niekedy vratit. Este raz velke dakujeme za vsetko! Tomas, Katarina, Hannka Sipos a FeeBee :-)

zuzka & marek - 20:35 - 19.5.2014
Chcela by som sa Vám ešte raz poďakovať v mene nás oboch za príjemný pobyt vo Vašom penzióne. Napriek poveternostným (povíchricovým) podmienkam sme sa u Vás cítili skvele a tešíme sa na ďalšiu najbližšiu návštevu u Vás v Podbanskom. Je úžasné stretnúť človeka, ktorý žije svojou prácou a rozdáva pozitívnu energiu okolo seba. Prajeme Vám veľa príjemných hostí, už žiadne víchrice a povodneJ
Príjemný deň praje Zuzka & Marek


<< Prvá strana    < Nasledujúce    Predchádzajúce >