slovensky        english        deutsch        polski        espańol        по-русски

KNIHA NÁVŠTEV

správa:
meno:

e-mail:

opíšte kód:


marcela - 13:54 - 4.2.2020
Nádherný stylový penzion, který je doladěn v každém maličkosti. Pohodlné, čisté a komfortní apartmány. Paní Mirka je duší celého penzionu, díky které se cítíte jako doma. Bezvadné snídaně, které si zasluhují Michelinskou hvězdu! Pro nás nejúžasnější místo na Slovensku, kde se stále a rádi vracíme!

petr - 18:55 - 16.9.2019
Dobry den,
ještě jednou jsem Vam chtěl ja a všech mych 5kamaradu podekovat za skvely pobyt a služby! :-)
Urcite se uvidíme znovu!Dekujeme a mejte se krasne v tom vasem nadhernem koute :-)
Petr


markéta - 21:14 - 14.8.2019
Nádherný prodloužený víkend a božské snídaně. Doporučuji a velmi pozdravuji paní Mirku

flachowsky - 08:19 - 12.8.2019
Wir wollen uns noch einmal bedanken für die sehr schöne Zeit in Podbanske, den herzlichen Empfang und die liebevoll dekorierten Wohnungen, wo man sich wie zuhause fühlt... Desweiteren bedanken wir uns sehr herzlich für die schönen roten nebeski Sweatshirts. Sie passen sehr gut und wir haben sie auch abends schon mehrfach getragen. Den Weg zum Krivan haben wir super geschafft, sind jedoch am kleinen Krivan umgedreht, da es dann sehr windig wurde und es zunehmend zum Klettern war. Die mädels sind da nicht so höhentauglich.... Aber es war sehr beeindruckend... Unsere Grüße kommen jetzt aus Ungarn vom Neusiedler See. Wir waren jeden Tag baden. Sonntag geht es wieder heim.
Wir wünschen Ihnen alles Gute, bedanken uns noch mal und bis vielleicht mal wieder.
Viele Grüße von Familie Henryk Flachowsky.


alena kubisova - 08:02 - 26.2.2019
Strávili sme tu síce len 2 dni, ale boli sme nad očakávania prekvapení hneď po príchode. Atmosféra, pozitívna energia, ktorá z miesta srcala....krásne do detailu premyslene izby, cistucke, proste krásne. Permon sa môže hanbiť :) určite sa vrátime :)

veronika z bŠ - 12:11 - 22.8.2018
Neopakovateľná atmosféra, nádherná lokalita a veľmi, veľmi milý, ochotný a vždy vysmiaty personál. Človek sa na tomto čarokrásnom mieste cíti ako v malom raji a zažije toľko podnetných dobrodružstiev, že nevrátiť sa sem, by bol hriech. Ďakujem veľmi pekne za naozaj vydarený pobyt a už teraz sa teším na ten ďalší.
Veronika


family sebek - 22:39 - 5.8.2017
Do you like to spend your vacation surrounded by mountains and wake up to colorfully delicious breakfasts? Ms. Wolf will bake and cook just for you, recommend to you trips near Krivan and loan you mountain bikes. After spending some relaxing time and lunch or dinner at the nearby Permon wellness center, you will enjoy your evening in a beautifully decorated apartment back in the Nebeski pension - we certainly did.
See you again in Slovakia!


m+m - 09:37 - 9.5.2017
V Nebeskom sme prežili nebesky nádherný predĺžený májový víkend. Čiastočne nepriaznivé počasie bolo vyvážené skvelou atmosférou, ktorou je Nebeski medzi jeho klientmi veľmi populárny. Za to patrí veľká vďaka Mirke Wolf, ktorá je dušou a čarovnou vílou penziónu vytvárajúcou túto atmosféru a ktorá dokáže vyčarovať naozaj skvelé raňajky - jednoducho „nebíčko v Nebeskom\". Ubytovanie v apartmáne „Jar\" nemalo chybu - aj tu je vidieť, že úroveň poskytovaných služieb je v Nebeskom na veľmi vysokej úrovni.
Ďakujeme!
M+M z BŠ


amor sinbadjill (willi shakespeare roman) - 20:55 - 8.5.2017
Som anglický šprinegršpaniel. Od svojich 7 mesiacov chodím do Nebeski. Tu v Kôprovej som zažil svoj prvý sneh na labkách, zavoňal medvediu kakačku a uvidel v Kôprovej čiernu zmiju ( moja šéfka ma od nej odtiahla). Mirka Wolf má pred penzionom dve informačné tabule ( moji ľudia vravia, že tie kríky, čo ocikávam sú koniky), tam sa dozviem, či v penzióne bola - nebola Šanynka alebo Arči a iní kolegovia. Aj ja tam nechám svoju vývesku. Nebeski je dog friendly. Vždy je tu pochopenie pre psiu dušu ( a ja som hyperakťák). Mirka Wolf nám nejakú dobrú maškrtu nechá...( ja som fanjšmekr). V penzióne je špeciálne miesto ( úžasná kožušina) pre slušne vychované psy. Okrem toho sa neriešia striktne labky a chlpy! Lenže iste chápete, že na to sa u poriadkumilovných ľudí vyžaduje dobrá nervová sústava. Tú Mirka Wolf má ! Ona sa stará o hlavmne o ľudskú časť svorky, lebo Nebeski má úžasnú dušu, čo my psy začucháme na diaľku... Skrátka vychovaní psíci sú tu vítaní. A niektorí.. ako ja... strpení. O takom dovolenkovom pobyte so svojou ľudskou svorkou mnoho kolegov môže iba snívať. Povedyte to ľuďom, čo s vami bývajú. Ďakujem za trpezlivosť. Willi.

martin f. - 18:39 - 4.9.2016
Dakujeme pekne za super Pristup a profesionalitu
;-)


Predchádzajúce >